Vízum Rusko

Velká pomoc pro časově vytížené lidi s vyřízením víza – vízum Rusko

Říká se, že muž je hlava rodiny, ale žena je ta, která otáčí krkem. Asi na tom něco bude, protože můj muž vlastní a řídí firmu, která se zabývá vesměs betonovými výrobky, a máme docela početnou rodinu čtyř dětí. Jsem stále v jednom kole, ale spokojená. Mám ekonomické vzdělání, tak když není na zbytí, tak dělám nějaké účetnictví do rodinné firmy, starám se o naše děti a hlavně o ty nejmenší, aby byly všude včas a v pořádku. Navštěvují mnoho kroužků a i běžné věci kolem domácnosti se neudělají samy. Mám ještě práci přes internet, takový menší obchod s kamarádkou, ale více času se tomu naštěstí věnuje kamarádka a pouze mě sem tam zaúkoluje. Já jsem byla spíše přizvána k rozjetí byznysu a dodání nějakých financí do začátku.

Potřebovala jsem vízum Rusko už několikrát. Tentokrát když jsem vízum rusko sháněla, jeden dobrý kamarád mi doporučil firmu, která sídlí v Praze a ve Zlíně. Konzultantka ve Zlíně ohledně prostředkování podkladů pro vízum Rusko, byla velmi příjemná a vstřícná. Velmi pohotově a profesionálně se mnou komunikovala po mailech, tak i osobně kolem náležitostí, které vízum Rusko stále vyžaduje.  Při mém časovém vytížení, jak asi také uznáte, a chci si samozřejmě i někdy odpočinout, na sto procent stále nelze fungovat, tak je pro mě každá minuta úspory dobrá.

Pracovnice tyhle mé požadavky splnila na jedničku, když mě o všem informovala a dokonce určité náležitosti vyřídili i za mě jako firma. Potřebovala jsem turistické vízum– vízum Rusko, které se vydává na pobyt do jednoho měsíce.

Vyřídili za mě jako firma pozvání od turistické agentury, neboli turistický voucher, který je nezbytný jako oprávnění, důvod pro vstup, které Rusko vyžaduje. Cestovní pojištění mi také firma zajistila, necestuji zase tak často do zahraničí, neměla jsem vhodný druh pojištění a mohla jsem si společně s pracovnicí vyplnit formulář – vízum rusko.

Mile mě překvapilo rychlé vyřízení kolem 14 dnů a za cenu, kterou jsem zaplatila, tak myslím, že je přiměřená či nízká za všechen čas věnovaný vyřízení mého víza do Ruska. Jednalo se o osobní záležitost, kterou jsem díky této firmě mohla vyřídit relativně pro mě rychle a pohodlně. Vízum nikdy pro mě nebyl strašák, ale bála jsem se zdlouhavého vyřizování a to mě nepotkalo.

Jednání celkově bylo velmi rychlé a loajální, oceňuji lidi na svém místě, na které je spoleh a k nim určitě tato firma patří.